aktualno¶ci | opinie o nas

H
J
BEATA KIMMEL
Nauczyciel dyplomowany Miejskiego Przedszkola nr 32 w Katowicach. Członek grupy przedszkolnej sympatyków PSAPCF. Współautorka programu autorskiego pod tytułem "Kształtowanie postawy kreatywnej, stymulowanie aktywno¶ci i motywacji 6-latków do działania poprzez techniki C. Freineta". Współautorka innowacji pod tytułem "Rozwijanie samodzielno¶ci, kompetencji poznawczych oraz aktywno¶ci społecznej 6-latków poprzez techniki C. Freineta".
BOŻENA KOCIUBA
Nauczyciel dyplomowany Miejskiego Przedszkola nr 4 w Katowicach
ALEKSANDRA KOCZWARA
Pracuje w grupie integracyjnej w Miejskim Przedszkolu nr 47 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach. Ukończyła studia magisterskie w zakresie zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej oraz studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki i metod kompensacyjno-wyrównawczych. Od pięciu lat wykorzystuje w pracy elementy metody Ireny Majchrzak Nazywanie ¶wiata - odmienna metoda nauki czytania. Realizuje w pracy autorski program Czytanie może być zabaw± autorstwa Renaty ¦wierczewskiej - nauczyciela Miejskiego Przedszkola nr 47 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach. Jest on dostosowany do specyfiki integracyjnej grupy rodzinkowej. Pozwala on na wprowadzenie dzieci w ¶wiat pisma w sposób bezstresowy podczas zabaw ruchowo - muzycznych i zajęć na różnych poziomach trudno¶ci.
MARZENA KOPEĆ
Nauczyciel mianowany, przez kilka lat pracowała w Miejskim Przedszkolu nr 14 w Katowicach
BOŻENA KOWOLIK
Nauczyciel dyplomowany Miejskiego Przedszkola nr 14 w Katowicach.
DOROTA KOZIOŁ-ŻURAWSKA
Nauczyciel kontraktowy Miejskiego Przedszkola nr 93 w Katowicach
DANUTA KRALA
Nauczyciel dyplomowany, pracuje w Miejskim Przedszkolu nr 47 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach. Magister pedagogiki w zakresie pedagogiki specjalnej, studia podyplomowe w zakresie pedagogiki przedszkolnej. Kwalifikacje w zakresie oligofrenopedagogiki oraz w zakresie pracy z dzieckiem autystycznym.
ELŻBIETA KUBACKA
Nauczyciel mianowany Przedszkola Publicznego w Suszcu
AGNIESZKA KUBICZEK
Nauczyciel Dyplomowany Miejskigo Przedszkola nr 57, im. Krasnala Hałabały w Katowicach. Lider kampanii Cała Polska Czyta Dzieciom.
KATARZYNA KU¦PIEL
Nauczyciel dyplomowany Miejskiego Przedszkola nr 38 w Katowicach.
Copyright © 2005-2019  Rok w Przedszkolu Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu