aktualności | opinie o nas

H
J
DOROTA PALICKA
Nauczyciel mianowany pracuje w grupie specjalnej w Miejskim Przedszkolu nr 47 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach. Studia magisterskie z wychowania przedszkolnego, studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki, studium pomocy osobom autystycznym. Terapeuta SI.
DOROTA PALKA
Nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 34 w Katowicach.
SYLWIA PAPIERSKA
Nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 42 w Katowicach
BEATA PIASECKA
Pracuje w grupie integracyjnej w Miejskim Przedszkolu nr 47 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach. Ukończyła studia magisterskie w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Od pięciu lat wykorzystuje w pracy elementy metody Ireny Majchrzak Nazywanie świata - odmienna metoda nauki czytania. Realizuje w pracy autorski program Czytanie może być zabawą autorstwa Renaty Świerczewskiej - nauczyciela Miejskiego Przedszkola nr 47 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach. Jest on dostosowany do specyfiki integracyjnej grupy rodzinkowej. Pozwala on na wprowadzenie dzieci w świat pisma w sposób bezstresowy podczas zabaw ruchowo - muzycznych i zajęć na różnych poziomach trudności.
ALEKSANDRA PIELA
Nauczyciel dyplomowany Szkoły Podstawowej nr 33 w ZSO nr 7 im. St. Ligonia w Katowicach. Działa w Polskim Stowarzyszeniu Animatorów Pedagogiki Celestyna Freineta - przewodnicząca regionu Katowice, członek KZK PSAPCF. Autorka innowacji "Samorządność w klasie" (dotyczy klas 1-3).
KATARZYNA PISARZOWSKA
Nauczyciel mianowany Miejskiego Przedszkola nr 4 w Katowicach
ANNA PNIEWSKA
Nauczyciel dyplomowany Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 6 im. Janusza Korczaka w Kołobrzegu
ELŻBIETA PODSIADŁO
Nauczyciel mianowany Miejskiego Przedszkola nr 38 w Katowicach.
ANNA PRZEPIÓRA
Redakcja Serwisu - stała współpraca
Doradca metodyczny wychowania przedszkolnego w Zabrzu. Nauczyciel dyplomowany z długim stażem pracy w przedszkolu. Członek Polskiego Stowarzyszenia Animatorów Pedagogiki Celestyna Freineta, założycielka grupy przedszkolnej PSAPCF działającej w Zabrzu. Autorka wielu warsztatów metodycznych dla nauczycieli.
DOROTA PUSZCZYŃSKA
Nauczyciel mianowany Publicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Św. Jadwigi w Katowicach
Copyright © 2005-2019  Rok w Przedszkolu Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu