opinie o nas
wyślij nam swoją opinię, komentarz, uwagi - dziękujemy!
Szanowna Redakcjo! Jestem logopedą, od wielu lat prowadzę terapię dorosłych i dzieci. Kilka miesięcy temu natknęłam się na stronę "Rok w Przedszkolu". Znalazłam tutaj wiele pomysłów możliwych do realizowania w logoterapii, które zainspirowały mnie do działania i które z powodzeniem wykorzystuję do grupowych zajęć logorytmicznych. Niektóre teksty można również wykorzystać do indywidualnej terapii, na przykład do utrwalenia artykulacji określonych głosek. Kontakt z żywym słowem, muzyką - to jest to! Brawo dla Autorów. Bardzo pożyteczna strona. Dobre pomysły. Polecam wszystkim.
Bogusława Maculewicz
Logopeda, specjalista neurologopeda. Od wielu lat prowadzi zajęcia w Poradni Logopedycznej w Katowicach. Równocześnie od 15 lat zajmuje się dziećmi z różnymi rodzajami zaburzeń mowy w przedszkolach. Współzałożycielka Prywatnego Centrum Terapeutyczno - Edukacyjnego Fundament w Katowicach.
Uważam, że Wasz serwisu to świetna sprawa. Gratuluję pomysłu chociaż, trochę czasu upłynęło zanim wykupiłam abonament. Zawarte materiały wykorzystuję w swojej pracy. Dzięki nim zajęcia stają się ciekawsze, bardziej urozmaicone. Dzieci bardzo chętnie słuchają wierszyków, szybko uczą się ich na pamięć. Łatwo zapamiętują melodie i treści piosenek. Życzę dalszych sukcesów.
Jolanta Zołotar
Nauczyciel dyplomowany Miejskiego Przedszkola nr 14 w Katowicach.
Serwis jest dobrze przemyślany. Chociaż jest serwisem płatnym - warto zainwestować. Ciekawy i bogaty zakres materiałów, szczególnie duży i różnorodny wybór tekstów literackich o walorach wychowawczych, dostosowanych do wieku i możliwości dzieci. Super - gorąco polecam innym.
Mirosława Bochner
Konsultant psycholog, wieloletni staż jako nauczyciel wychowania przedszkolnego.
Z ogromną przyjemnością polecam serwis "Rok w przedszkolu". Jestem Waszą stałą czytelniczką, korzystam z opublikowanych materiałów i będę często zaglądała na tę stronę. To bardzo dobry, bogaty w treści podręcznik. Gratuluję!
Teresa Mikołajczyk
Wieloletni nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 14 w Katowicach.
Chciałam podziękować za wspaniałą stronę. Jestem początkującym nauczycielem i bardzo często korzystam z zawartych na stronie materiałów. Autorkami niektórych tekstów są wychowawczynie mojej córeczki Soni. Nauczyciele z powołania, od których można się wiele nauczyć. Serdeczne pozdrowienia dla całego zespołu!
Monika Zdolska
Nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 34 w Katowicach.
odwiedzin: 20870119