aktualności | opinie o nas
dodaj   poleć  napisz
 
baza materiałów publikacje Celestyn Freinet pomoce  
 • baza materiałów 1966 / 79
 • publikacje 96 / 55
 • Celestyn Freinet 73
 • kalendarz 8
 • techniki plastyczne 29 / 141
 • kolorowanki 220
 • nasza galeria 312
 • galeria zdjęć 607
 • katalog haseł 96
regulamin
REGULAMIN [+]
Korzystanie z serwisu rokwprzedszkolu.pl jest równoznaczne z akceptacją niniejszego dokumentu.
Prawa autorskie
Współpraca
 
 • ZGŁOSZENIE PUBLIKACJI
  Adres redakcji:
  Redakcja Serwisu "Rok w Przedszkolu"
  30-305 Kraków
  ul. Pułaskiego 8/21
  Teksty, prace plastyczne oraz inne materiały prosimy wysyłać na podany wyżej adres redakcji według następujących zasad:
  *) Teksty można również przesłać pocztą elektroniczną na adres: redakcja@rokwprzedszkolu.pl (w przeciwieństwie do prac plastycznych, które ze względu na wielkość plików, można wysłać tylko pocztą tradycyjną, tak jak podano powyżej).
  **) Preferowany format plików graficznych: jpg, gif. Dopuszczalne jest przesłanie oryginałów prac plastycznych, razem z zaadresowaną kopertą zwrotną i znaczkiem - gwarantujemy odesłanie prac.
 • FORMAT I ZASADY EDYCJI TEKSTU
  Teksty zgłaszane do opublikowania w dziale baza materiałów, obowiązuje forma zgodna ze schematem właściwym dla danej kategorii (przykład poniżej), pozostałe teksty mogą mieć dowolną formę.
  Teksty mogą być napisane w dowolnym edytorze, przy czym najbardziej pożądany jest format tekstowy (txt, który tworzy każdy edytor tekstowy typu NotePad, TextPad itp.). Teksty powinny być napisane zwykłą czcionką, nie należy formatować żadnych elementów tekstu (nie nalezy używać czcionki pogrubionej, punktorów itp.).
  Przykład: W przypadku scenariuszy zajęć (ogólnych, muzycznych, plastycznych) należy zachować kolejność poszczególnych punktów (grupa wiekowa, temat, obszar edukacyjny, cel ogólny, cele szczegółowe, metody, formy, pomoce, przebieg zajęcia). Teksty powinny być napisane zwykłą czcionką, nie należy formatować żadnych elementów tekstu.
 • POTWIERDZENIE PUBLIKACJI
  Jeżeli Autor tekstu opublikowanego w naszym serwisie zgłosi nam taką potrzebę, wystawiamy zaświadczenia potwierdzające fakt publikacji. Aby otrzymać zaświadczenie, należy przesłać na adres redakcji prośbę o potwierdzenie publikacji wraz z zaadresowaną kopertą i znaczkiem.
 • PRAWA AUTORSKIE
  Prawa autorskie do publikowanych tekstów posiadają ich Autorzy.
  Umieszczenie zdjęć, ilustracji, utworów literackich (nawet fragmentów), itp. przepisanych lub skopiowanych z wydawnictw zwartych, ciągłych oraz innych materiałów (w tym pobranych z innych stron internetowych) wymaga zgody autorów, wydawców oraz podania źródeł. Redakcja Serwisu nie ponosi odpowiedzialności za naruszenie praw autorskich i wydawniczych przez osoby wysyłające materiały do publikacji.
 • UWAGI REDAKCJI
  Przysłanie materiałów wraz z danymi osobowymi jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację w serwisie rokwprzedszkolu.pl oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).
  Redakcja nie odpowiada za merytoryczną poprawność nadesłanych prac.
  Redakcja zastrzega sobie prawo do dokonywania drobnych zmian w tekstach zakwalifikowanych do publikacji.
  Redakcja zastrzega sobie prawo do nie opublikowania nadesłanych materiałów bez podania przyczyn.
  Nie zwracamy przesłanych materiałów (wyjątek stanowią prace plastyczne dzieci wysyłane wraz z zaadresowaną kopertą i znaczkiem).
Reklama
Ochrona danych osobowych
Wyłączenie odpowiedzialności
Wymagania techniczne
odwiedzin: 21741240  
o serwisie podstawa programowa regulamin mapa serwisu kontakt panel administracyjny
Copyright © 2005-2024  Rok w Przedszkolu Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu