regulamin
REGULAMIN [+]
Korzystanie z serwisu rokwprzedszkolu.pl jest równoznaczne z akceptacją niniejszego dokumentu.
  1. Reklama w naszym serwisie:
  • zapraszamy instytucje i firmy, których działalność związana jest z szeroko rozumianą tematyką dziecięcą, a w szczególności dotyczy dzieci w wieku przedszkolnym
  • w przypadku witryn internetowych o pokrewnej tematyce, możliwa jest wzajemna wymiana odnośników
  • w pozostałych przypadkach, warunki i zasady zamieszczania reklam są negocjowane indywidualnie.

2. Reklama naszego serwisu:

Witryny internetowe, które zechcą zamieścić reklamę naszego serwisu zobowiązane są do przestrzegania następujących zasad:
  • przy okazji zamieszczania odnośników do naszego serwisu nie można kopiować zawartości stron rokwprzedszkolu.pl bez zgody Właściciela Serwisu
  • możliwa jest wzajemna wymiana odnośników przy czym taka propozycja jest skierowana tylko do witryn o pokrewnej tematyce
  • zasada wzajemnej wymiany odnośników nie obowiązuje w przypadku gdy reklama naszego serwisu zostanie zamieszczona przez witrynę o tematyce nie związanej z tematyką naszego serwisu - nie gwarantujemy wtedy zamieszczenia reklamy tej witryny w naszym serwisie.
  • wszystkie witryny, które zechcą zamieścić odnośnik do naszego serwisu, nie mogą zawierać treści nagannych moralnie lub uważanych powszechnie za nieetyczne, nie mogą również zawierać treści niezgodnych z prawem.
Właściciel Serwisu zastrzega sobie prawo do zamieszczania odnośników reklamowych w biuletynie informacyjnym przesyłanym do stałych Użytkowników Serwisu.
Wyłączenie odpowiedzialności
Wymagania techniczne