regulamin
REGULAMIN [+]
Korzystanie z serwisu rokwprzedszkolu.pl jest równoznaczne z akceptacją niniejszego dokumentu.
Ochrona danych osobowych
  Właściciel Serwisu w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników Serwisu.

Korzystanie z serwisu nie wymaga podawania przez Użytkownika jakichkolwiek danych, które pozwalałyby na jego jednoznaczną i natychmiastową identyfikację.

W przypadku prenumeraty biuletynu informacyjnego konieczne jest podanie adresu e-mail, na który jest przesyłany biuletyn. Wpis na listę prenumeratorów oznacza jednocześnie zgodę na przetwarzanie udostępnionego adresu e-mail w zakresie koniecznym do funkcjonowania tej usługi.

Inne adresy e-mail i/lub dane osobowe podawane dobrowolnie przez Użytkowników w formularzach zamieszczonych w serwisie mogą być archiwizowane tylko wtedy, gdy Użytkownik wyrazi zgodę na przetwarzanie udostępnionych danych.

Obydwie bazy: prenumeratorów i innych użytkowników podlegają zasadom, jakie obowiązują dla archiwów elektronicznych o charakterze poufnym i są szczególnie chronione, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).

W przypadku umów zawieranych z Autorami materiałów publikowanych w serwisie, udostępnione dane osobowe, jako informacje poufne, są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883) i są przechowywane z zachowaniem wymaganych zasad bezpieczeństwa.

Nie udostępniamy zgromadzonych adresów e-mail i danych osobowych innym osobom lub instytucjom, a wgląd do tych danych mają tylko pracownicy Serwisu posiadający specjalne uprawnienia. Reguła ta dotyczy wszystkich danych, które nie są udostępnione do prezentacji publicznej.

Inną kategorią są dane, w tym adresy e-mail oraz zdjęcia udostępnione przez upoważnionego Użytkownika do prezentacji publicznej na stronach naszego serwisu (opcja baza przedszkoli). Wysyłając dane do bazy przedszkoli, Użytkownik oświadcza, że podane informacje są prawdziwe oraz że jest on uprawniony do ich udostępnienia, a także że że uzyskał zgodę innych osób na umieszczenie zdjęć, przedstawiających lub odnoszących się do tych osób, jak również że przesłane zdjęcia nie naruszają praw autorskich ani praw osobistych osób trzecich. Udostępnienie danych wymaganych do wykreowania wizytówki przedszkola (dane kontakowe, zdjęcia oraz logo przedszkola) oznacza zgodę na ich publikację w bazie przedszkoli naszego serwisu.

Wyłączenie odpowiedzialności
Wymagania techniczne