regulamin
REGULAMIN [+]
Korzystanie z serwisu rokwprzedszkolu.pl jest równoznaczne z akceptacją niniejszego dokumentu.
Wyłączenie odpowiedzialności
  Właściciel Serwisu rokwprzedszkolu.pl dokłada wszelkich starań, aby serwis działał bezbłędnie i nieprzerwanie, nie może tego jednak w pełni zagwarantować, dlatego zastrzega sobie prawo do czasowej przerwy lub ograniczenia dostępności do swoich zasobów z przyczyn:
  • technicznych
  • oraz z przyczyn niezależnych od Właściciela Serwisu, leżących po stronie osób trzecich lub spowodowanymi działaniami siły wyższej.
Właściciel Serwisu dołoży wszelkich starań, aby przerwy z przyczyn technicznych miały miejsce w czasie najmniej uciążliwym dla Użytkowników i aby trwały możliwie jak najkrócej.
Właściciel Serwisu nie ponosi odpowiedzialności za poprawność adresów e-mail podawanych przez Użytkowników Serwisu zamawiających kod abonamentowy. W takim przypadku Użytkownik Serwisu ma obowiązek podania swojego adresu e-mail w treści przelewu, w polu "tytułem", na który przesyłany jest kod dostępu.
Właściciel Serwisu nie ponosi odpowiedzialności za naruszenie praw autorskich i wydawniczych przez osoby wysyłające materiały do publikacji.
Właściciel Serwisu nie jest odpowiedzialny za jakiekolwiek szkody lub straty powstałe wskutek korzystania z informacji zawartych w serwisie.
Właściciel Serwisu nie ponosi również odpowiedzialności za zawartość witryn, które zamieszczają odnośniki do serwisu oraz witryn, do których zamieszczone są odnośniki na stronie serwisu.
Właścicielowi Serwisu przysługuje prawo do zmiany Regulaminu w każdym czasie.
Właściciel Serwisu zastrzega sobie również prawo do wyłączenia usługi, które może nastąpić w każdej chwili, bez podania powodów.
Wymagania techniczne