publikacje
Nie chowaj swoich pomysłów na półkę. Jeżeli uważasz, że są ciekawe, a ich realizacja podczas pracy z dziećmi wzbogaci wiedzę i rozbudzi zainteresowania dzieci - prześlij je do nas. Pozwoli to na ciągłą wymianę doświadczeń i umożliwi wzajemne wzbogacanie warsztatu pracy.
Obecnie, liczba opublikowanych tekstów oraz prac plastycznych wynosi odpowiednio: 96 i 55.
Zapraszamy do współpracy, szczegółowe informacje na temat warunków publikacji zamieszczone są w regulaminie.
ARTYKUŁY [11]
W tej opcji publikujemy teoretyczne opracowania zagadnień związanych z wychowaniem przedszkolnym. Zapraszamy nauczycieli i specjalistów, zwłaszcza z dziedziny psychologii, pedagogiki, pediatrii, logopedii do zamieszczania własnych publikacji.
MATERIAŁY DO ZAJĘĆ [45]
Materiały do zajęć to teksty z różnych kategorii - wiersze, zabawy, scenariusze zajęć oraz inne (również prace plastyczne), które można wykorzystać bezpośrednio, podczas codziennej pracy z dziećmi.
DLA RODZICÓW [20]
Ta część serwisu to praktyczne wskazówki dla rodziców, opracowane głównie przez nauczycieli wychowania przedszkolnego, na podstawie wieloletniego doświadczenia w pracy z dziećmi. Zapraszamy do współpracy specjalistów z dziedzin związanych z wychowaniem przedszkolnym, a rodziców zachęcamy do wysyłania pytań i problemów, które postaramy się opracować. Dział ten jest w fazie rozwoju.
PREZENTACJE PRZEDSZKOLI [20]
Zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego do prezentacji swoich prac, pomysłów, inicjatyw i osiągnięć. Oprócz publikacji, zamieszczamy również wizytówkę przedszkola: dane kontaktowe, informacje o przedszkolu oraz mini-galerię ze zdjęciami (nazwa przedszkola w nagłówku informacyjnym każdej publikacji jest linkiem do wizytówki przedszkola). Zapraszamy do wysyłania tekstów, prac pastycznych oraz zdjęć.
NASI AUTORZY [49]
Zapraszamy do współpracy zarówno nauczycieli wychowania przedszkolnego, jak również specjalistów z innych dziedzin (psychologów, pedagogów, lekarzy pediatrów, logopedów), a także autorów książek dla dzieci i autorów publikacji związanych tematycznie z naszym serwisem.
FORMULARZE [3]
W tej opcji zamieszczamy formularze wymagane podczas zgłaszania tekstów do opublikowania w naszym serwisie, a także podczas zgłaszania próśb o potwierdzenie publikacji oraz zgłaszania prac plastycznych dzieci do opublikowania w naszej galerii.
odwiedzin: 20870775