pomoce > baza przedszkoli
Wyślij wypełniony formularz i dodaj swoje przedszkole do naszej bazy. Po weryfikacji danych, zgłoszone przedszkole zostanie umieszczone w bazie przedszkoli.
Użytkownikami naszego serwisu są przede wszystkim nauczyciele wychowania przedszkolnego, odwiedzają nas również coraz częściej rodzice, dlatego zamieszczenie wizytówki przedszkola w naszej bazie może być skuteczną formą promocji Państwa placówki.
Pola oznaczone gwiazdką [ * ] są wymagalne.
Wszelkie zapytania związane z bazą przedszkoli prosimy kierować na adres: admin@rokwprzedszkolu.pl.
* nazwa przedszkola
* typ przedszkola
* województwo
* kod pocztowy
* poczta
* miejscowość
* ulica   * nr
* telefon
fax
adres e-mail
strona www http://
informacje dodatkowe
*) np. profil przedszkola
(artystyczne, językowe itd.)
max 1000 znaków
opisy zdjęć w mini-galerii
*) jeżeli wysyłane są zdjęcia
do mini-galerii, proszę podać
krótkie opisy zdjęć
logo przedszkola
*) format: jpg, gif; do 150 kB
zdjęcia do galerii przedszkola
*) format plików: jpg, gif
wielkość pliku: do 150 kB

* wpisz kod weryfikacyjny
(podany na obrazku)
Wypełnienie formularza przez Użytkownika jest jednoznaczne z oświadczeniem, że podane informacje są prawdziwe oraz że jest on uprawniony do ich udostępnienia, a przesłane zdjęcia nie naruszają praw autorskich ani praw osobistych osób trzecich. Wysłanie formularza oznacza zgodę na publikację udostępnionych danych, w tym zdjęć oraz logo przedszkola, w serwisie Rok w Przedszkolu.