szukaj w serwisie - pomoc
JAK WYSZUKIWANE SĄ TEKSTY?
  • SZUKANE 1 SŁOWO LUB CIĄG ZNAKÓW
    przykład 1: przedszkole
    Zostaną wyświetlone teksty, które zawierają słowo przedszkole. Teksty zawierające inne formy gramatyczne tego słowa nie zostaną wyszukane.
    przykład 2: przedszkol
    Wpisanie ciągu znaków, umożliwia wyszukanie tekstów, zawierających różne formy gramatyczne danego słowa: przedszkole, przedszkolak, przedszkolu, przedszkolny itp.
  • KILKA SZUKANYCH SŁÓW
    przykład 3: dzieci przedszkole zabawa
    Zostaną wyświetlone teksty, z których każdy zawiera wszystkie wpisane słowa: dzieci, przedszkole, zabawa w jakiejkolwiek części tekstu (co oznacza, że słowa te nie muszą występować w przeszukiwanym tekście obok siebie w jednym ciągu).
    przykład 4: dziec przedszkol baw
    Zostaną wyświetlone teksty, z których każdy zawiera wszystkie wpisane ciągi znaków. Oznacza to, że w wyszukanych tekstach znajdą się różne odmiany gramatyczne i formy słów zawierające wpisane ciągi znaków np.: dzieci, dziecko, dzieciom, przedszkole, przedszkolu, bawić, zabawa.
  • CZEGO NALEŻY UNIKAĆ?
    W przypadku ciągu znaków, należy unikać wpisywania krótkich słów.
    przykład 5: las
    Zostaną wyświetlone teksty zawierające słowo las, ale również np. blask.